درباره ما

شکل‌گیری گروه مشاوره فنی و تخصصی، از سال ۱۳۸۴ و با هدف فعالیت در زمینه مشاوره، انتقال دانش، طراحی،  اجرا و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری توسط محمد اسلامی، مدیریت گروه آغاز شد.

اندیشه ما مبنی بر دستیابی به سازمانی چابک، پیشرو و تأثیرگذار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) ایجاب می‌کند که ضمن تثبیت موقعیت خود در داخل کشور در عرصه‌های فراکشوری و منطقه‌ای حضور فعال داشته باشیم.

دقت، درستکاری، اعتماد، پایبندی به تعهدات، اصول و اخلاق متعارف کسب و کار، رعایت اصل احترام متقابل، کار گروهی، قانونمندی و مسئولیت پذیری از ارزش‌های این گروه است.

همچنین ارتقاء کیفیت خدمات، افزایش رضایت مشتریان و انجام به موقع تعهدات به عنوان اصلی‌ترین اهداف گروه درنظر گرفته شده است.

مدیریت گروه، برای دست‌یابی به چنین اهدافی، راه‌کارهایی از قبیل: ترویج فرهنگ کار گروهی، پیشگیری به جای اصلاح، به منظور هم افزائی توانمندی‌ها، ایجاد مکانیزم‌های انگیزشی برای بهره‌گیری از مشارکت کارکنان در زمینه ارتقاء کیفیت خدمات، جذب و تربیت کارشناسان متخصص، فرهیخته و متعهد، ارتقاء دانش فنی و مهارت‌های کارکنان، ایجاد شرایط مناسب جهت رشد و خلاقیت آنان را مورد توجه قرار داده است.

این گروه از ابتدای سال ۱۳۹۲ به صورت حقوقی با نام شرکت مهندسی شبکه سی‌پند سامانه، مجری طرح‌ها و پروژه‌های کلان فناوری اطلاعات، امنیت، مراکز داده، شبکه‌ داده، مجازی‌سازی، ذخیره سازی، پشتیبان‌گیری و شبکه‌های تلفنی مبتنی بر IP بوده و فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

فعالیت های ما

دانلود رزومه شرکت